Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мийки високого тиску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому треба купити мийку високого тиску?


Багато хто думає, що міні мийка високого тиску потрібна тільки для миття автомобілів.

Звичайно, для цієї мети вона підходить ідеально. Це безконтактне миття, яке очищає, не пошкоджуючи лакофарбове покриття авто.

Однак призначення мийок набагато ширше.

Мінімийку можна використовувати для очищення від пилу та бруду:

  •  тротуарної плитки, асфальту, садових доріжок;
  •  фасадів та вікон будинків, парканів;
  •  килимів, садових меблів;
  •  мотоциклів, велосипедів;
  •  для поливу садової ділянки тощо.


Вибір мийки високого тиску.


При виборі мінімийки є кілька показників, на які треба звернути увагу насамперед.

1. Потужність.

- До 1,5 кВт (продуктивність 250 - 400 л/год).

Така мийка підійде для очищення мотоциклів та велосипедів, невеликого автомобіля, вікон будинку, садових меблів, килимів, дитячих іграшок. Така мийка високого тиску дешевше обійдеться.

- від 1,5 до 2,1 кВт (продуктивність 400 – 450 л/год).

Мінімийка з такою потужністю впорається з миттям великого автомобіля або кількох авто, очистить садові та тротуарні доріжки.

- від 2,5 до 3 кВт (продуктивність понад 500 л/год).

Це мийка професійного призначення. Використовуються для роботи на автомийках. Працюють безперервно протягом кількох годин.

2. Тиск.

Від значення тиску (вимірюється у барах) залежить сила напору, з якої подається вода зі шланга. Тиск від 90 до 160 бар достатньо для якісного очищення автомобіля. Сучасні мийки оснащені регулюванням тиску, що дозволяє підібрати оптимальний режим для різних робіт та економити воду за рахунок зниження витрати.

3. Клас миття.

Мийки побутового призначення (мінімийки) призначені для миття особистого автомобіля, обслуговування присадибної ділянки та території навколо будинку. Вони компактні та мають нижчу ціну.

Професійні мийки високого тиску коштують значно дорожче і призначені для тривалої роботи з великим навантаженням.

4. Також можна звернути увагу на такі параметри як: можливість забору води з ємності, довжина шланга, матеріал корпусу насоса та помпи, наявність різних насадок (щітки, пінорозпилювач, струминева трубка та ін.).

Купити мийку високого тиску в інтернет-магазині KITKEY.


Ми пропонуємо тільки найкращі та надійні апарати високого тиску для миття. Лише світові виробники з офіційною гарантією.

Проводимо акції, щоб Ви могли купити мийку високого тиску дешево. Доставляємо до будь-якого населеного пункту в Україні.

Якщо у Вас залишилися питання або потрібна консультація, звертайтеся. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати апарат, що підходить саме Вам. Для нас важливо, щоб Ви із задоволенням користувалися інструментом.

Вгору